کسب رتبه سوم در رشته تحقیق و پژوهش دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ ۱۰:۵۷ | تعداد بازدید: 13

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی، سید حمید حسینی با کسب رتبه سوم در رشته تحقیق و پژوهش بخش هنرهای نمایشی تنها چهره برگزیده دانشگاه در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ بود.

"دکتر محمد قربانی" ضمن تبریک به جامعه فرهیخته دانشگاه گفت: جشنواره سیمرغ در طول سال های متوالی توانسته است جامعه دانشگاهی را با هنر و تلفیق آن با سلامت بیشتر آشنا کند.

وی ادامه داد: انسان ها در زمینه های مختلف استعدادهای زیادی دارند که اگر بتوانند با خودشناسی لازم به شکوفایی آنها برسند و در زندگی موفیقت های بهتری را کسب می نمایند؛ اینجاست که دانشجویان ما با حضور در فضای کانون های فرهنگی، تشکلات و سایر امور دانشجویی استعدادهای خود را در عرصه ظهور بگذارند.

معاون فرهنگی و دانشجویی تصریح کرد: در این جشنواره دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در مجموع  به ثبت  ۲۶۰ اثر پرداخته که مدیر فرهنگی در رشته تحقیق و پژوهش  با موضوع" برنامه درمانی تلفیق موسیقی با خاطره گویی بر سطح هوشیاری بیماران ترومای مغزی بستری در بخش مراقبت های ویژه" موفق به کسب رتبه سوم شد.

گفتنی است دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در پنج رشته هنرهای تجسمی، ادبی، موسیقی، هنرهای نمایشی و فیلم با شعار سالم زیستن، هنر است در آخرین روزهای آبان ماه در پردیس تئاتر تهران برگزار شد.