توسط فعالان فرهنگی علوم پزشکی تربت حیدریه صورت پذیرفت؛

کسب دو رتبه کشوری در یازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی کشور

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۰۸:۴۳ | تعداد بازدید: 24

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی، ظهر روز گذشته و در آیین اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی کشور (تیتر یازدهم) که به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تالار علامه امینی تهران برگزار شد فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه موفق به کسب دو رتبه دومی شدند. حمید آزادی مدیر مسئول نشریه مجازی علوم اعصاب و مبین تقی پور مدیر مسئول نشریه مجازی فناوران سلامت به ترتیب موفق به کسب دو رتبه دومی به ترتیب در بخش مجازی و چند رسانه ای شدند.

"دکتر محمد قربانی"معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از این برگزیدگان گفت: کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در ترم گذشته با درخواست های دانشجویان مبنی بر ایجاد نشریات جدید جانی دوباره به خود گرفت تا اینکه در حال حاضر نزدیک به یازده نشریه دارای مجوز فعالیت در دانشگاه هستیم.

قربانی با تاکید بر نقش نشریات دانشجویی ادامه داد: فعالان حوزه قلم می توانند فضایی را خلق نمایند تا دریچه های فرهنگ نه تنها در دانشگاه ها بلکه اثرات مفید آن به عموم مردم جامعه هم برسد. این موفقیت پایان راه ما نخواهد بود بلکه شروعی برای هموار کردن مسیری است که از قبل برنامه ریزی شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اشاره به فعالیت برخی از نشریات در دانشگاه تصریح کرد: بعضی از نشریات دانشجویی دانشگاه بایستی اهتمام بیشتری در انسجام و هماهنگی ساختار نیروی انسانی، استفاده از پتانسیل موجود در نشریه در جهت تربیت و آماده سازی سایر علاقمندان و فعالان، اتخاذ ایده هایی نو در جهت کاهش هزینه های چاپی و مصرفی، بکارگیری محتوی تولیدی آموزشی، فرهنگی، صنفی، رفاهی و غیره باشند تا شاهد افزایش کیفی و کمی آنها باشیم.

وی در پایان اظهار داشت: تابحال مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه چه در گذشته و چه اکنون تمام توان خود را برای حمایت از فعالیت های مشارکتی قشر جوان که سبب پویایی و اصلاح نگرش می شود انجام داده و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و این وابسته به مطالبه به حق و حضور پررنگ دانشجویان و آینده سازان این سرزمین در فعالیت ها می باشد.