کارگاه حقوق نشریات در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به صورت مجازی برگزار می شود

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ ۱۳:۰۴ | تعداد بازدید: 2

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی، سید حمیدحسینی مدیر فرهنگی دانشگاه هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی فعالان نشریات دانشجویی با مبانی و حقوق نشریات بیان کرد و گفت: پیش زمینه برگزاری جشنواره نشریات آمادگی و آشنایی دانشجویان با مباحث مختلف در این حوزه است در همین راستا و بر اساس برنامه آموزشی مصوب شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی طی دوروز متوالی سه شنبه و چهارشنبه مورخ چهارم و پنجم شهریور ماه ساعت ۱۷:۳۰  الی ۱۹:۳۰ دوره آموزشی با محوریت اخلاق، حقوق نشریات و رسالت اخلاقی یک خبر نگار اخبار (Fake news) با تدریس مصطفی رهبر برگزار می گردد.

حسینی با تاکید بر الزامی بودن شرکت در این دوره برای مسئولان نشریات دانشگاه ادامه داد: شرکت در این کارگاه‌ها برای صاحب امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دارای مجوز ‌کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه که قصد انتشار نخستین شماره یا ادامه انتشار نشریه(منوط بر عدم گذراندن دوره های قبلی) خود را دارند، الزامی است.

شرکت سایر دانشگاهیان کشور در این دوره مجاز است

مدیر فرهنگی دانشگاه با اشاره به اینکه در سال تحصیلی بسیاری از فعالیت به صورت مجازی پایه ریزی می شود افزود: در سال تحصیلی جدید برخی از فعالیت ها بصورت مجازی پیش بینی شده است اما توقفی وجود نخواهد داشت و حتی با سایر دانشگاهای سطح شهرستان و خارج از استان به دنبال همکاری های برنامه ریزی شده هستیم و به همین منظور نیز شرکت در این دوره ی آموزشی نیز برای سایر دانشگاهیان مجاز است. اعضای نشریات دانشجویی می توانند با پرداخت ۲۰۰۰۰۰ هزار ریال به ازای هر جلسه در این دوره شرکت نمایند.

علاقمندان جهت ثبت نام می بایست اطلاعات خود اعم از نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، شماره دانشجویی، شماره ملی و شماره تماس(فعال در فضای مجازی) خود را تا روز دوشنبه سوم شهریورماه به شناسه تلگرامی sabbaghiems@  ارسال نمایند. همچنین کافیست هزینه خود به شماره شبا   ۹۷۰۱۵۰۰۰۶۲۲۳۸۳۹۱۵۲۹۰۱۲۶۰ IR  بنام کانون خیریه پناه عصر واریز نمایید.

برچسب های خبر