نشست معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی تربت حیدریه با مدیر عامل خیرین مدرسه ساز شهرستان برگزار شد

کد مطلب: ۱۰۴۰ | تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۴۲ | تعداد بازدید: 39

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی،  نشست "معاون فرهنگی دانشجویی" دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و امور دانشجویی مشارکت های اجتماعی با "مدیر عامل خیرین مدرسه ساز"، دانشجویان فعال حوزه مشارکت های اجتماعی و مدیر فرهنگی با هدف جذب خیرین در پیشبرد اهداف فرهنگی و آموزشی ظهر روز گذشته در دفتر معاون فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

"دکترمحمد قربانی" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن عرض خوشامد گویی و خیر مقدم به حاضرین در جلسه به بیان اهمیت ارتباط و تعامل سازنده بین خیرین و فعالان حوزه ی سلامت ودرمان پرداخت .

علیرضا مباشری مدیر عامل خیرین مدرسه ساز ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در بین دانشجویان فعال و دغدغه مند حوزه ی سلامت و درمان بیان داشت:  چشم انداز ما در راستای این تعامل باید به صورت بلند مدت وسازنده باشد و اولویت ما مدرسه سازی و مدرسه یاری است و در مدرسه یاری هدف اصلی ما بحث درمان است و ما معتقدیم اگر مدرسه ای از خشت طلا ساخته شود اما دانش اموزی بیمار در آن باشد ارزشی ندارد.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی بعنوان شاهراهی حیاطی و حوزه ای فراگیر در  حوزه ی سلامت که رکن اساسی این جامعه است ایفای نقش میکند و مسئولیت بسیار خطیری است.