نخستین جلسه هم اندیشی پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا تربت حیدریه در ترم جاری برگزار شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ۱۸:۱۷ | تعداد بازدید: 22

به گزارش خبرنگار مفدای تربت حیدریه، ظهر روز گذشته جلسه هم اندیشی و معرفی اعضای جدید پایگاه خبری مفدا با حضور مدیر شعبه دانشگاهی در سال کنفرانس برگزار گردید. درابتدای جلسه فاطمه سکندری دبیر سرویس آموزشی پژوهشی و عضو سرویس چند رسانه ای ضمن خیر مقدم به کلیه حاضرین در جلسه به شرح کلی سرویس ها پرداخت و در ادامه  هر یک از دبیران و اعضای فعال به ارائه گزارش کار خود در ترم گذشته پرداخته و به نقاط ضعف و قوت اشاره نمودند.

محمدرضا صباغی مدیر شعبه دانشگاهی مفدا تربت حیدریه ضمن معرفی سرویس های مفدا و شرح وظایف آنان گفت:  خرسندم که در جمع دانشجویان دغدغه مند دانشگاه در حال فعالیت هستم. یکی از فعالیت های شاخص ترم جاری توانمد سازی و آموزش دبیران و اعضای مفدا با برگزاری دوره های آموزشی در سطح مفدا وزارت بهداشت، مناطق کشوری و دانشگاهی می باشد تا بتوانیم علاوه بر بالا بردن کیفیت کارها، دانشجویان را با مباحث مختلف حوزه رسانه آشنا سازیم.

وی با اشاره به شروع رتبه بندی مفدا های کشوری و تشریح نحوه امتیاز بندی تصریح کرد: هریک از دبیران علاوه بر ارائه برنامه های سرویس خود،  بایستی نسبت به بروز رسانی وب سایت مفدا دانشگاه اهتمام بیشتری بورزند.

صباغی با اشاره به انتقالی و فارغ التحصیلی تعدادی از دبیران  و اعضای فعال مفدا  از حضور در خوابگاه ها خبر داد و بیان کرد: ضمن آشنایی دانشجویان جدیدالورود با فعالیت های فرهنگی و جذب آنان بایستی گستره حوزه اطلاع رسانی و ارتباط با دانشجویان را نیز در خوابگاه های دانشجویی بیشتر نماییم.

مدیر شعبه دانشگاهی در پایان گفت: از تمام دانشجویان، دبیران کانون های فرهنگی و تشکلات دانشجویی خواستاریم تا ضمن اعتماد به مفدا در امر اطلاع رسانی و پوشش کامل فعالیت ها ما را یاری رسانند.

گفتنی است در این جلسه با توزیع بسته آموزشی خبر نویسی ،  دبیران پنج سرویس مفدا مشخص و دانشجویان و اعضای حاضر بر اساس علاقه و توانمندی در این سرویس های قرار گرفتند.