زمان پذیرش خوابگاه های دانشجویی در نیم سال دوم تحصیلی اعلام شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ ۱۱:۵۸ | تعداد بازدید: 24

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی، کارشناس امور دانشجویی دانشگاه از پذیرش دانشجویان در خوابگاه ها از ۱۲ بهمن ماه خبر داد.

ندا خواره در گفتگو با مفدا- تربت حیدریه گفت: دانشجویان جدیدالورودی که در مهرماه ثبت نام خود را انجام داده اند از ۱۲ بهمن ماه می توانند با مراجعه به ساختمان معاونت فرهنگی دانشجویی، کارشناسان امور رفاهی معرفی نامه خود را جهت پذیرش و اسکان در خوابگاه ها دریافت کنند. همچنین به همراه داشتن وسایل شخصی ضروری می باشد.

وی ادامه داد: کلیه دانشجویان اعم از جدیدالورودها نیز از امروز می توانند با وارد شدن در اتوماسیون تغذیه به آدرس اینترنتی http://food.thums.ac.ir/  و وارد کردن شماره دانشجویی بعنوان نام کاربری و شماره شناسنامه با صفر بعنوان رمز ورود غذای هفته آتی خود را رزو نمایند.

خواره در خصوص تسویه حساب هزینه خوابگاه ها در ترم گذشته اظهار داشت: آخرین مهلت پرداخت بدهی هزینه خوابگاه ها ۱۲ بهمن ماه می باشد که پس از آن استفاده از خدمات رفاهی منوط به تسویه حساب می باشد.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دارای دو خوابگاه استیجاری حضرت فاطمه(س) واقع در دانشگاه آزاد اسلامی و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی واقع در خیابان خرداد می باشد.

برچسب های خبر