مدیر فرهنگی دانشگاه؛

رابطین چهار کانون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تعیین می‌شوند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۲:۱۴ | تعداد بازدید: 15

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی دانشگاه از تعیین رابطین کانون های فرهنگی دانشگاه ظرف یک هفته آینده خبر داد.

"سید حمید حسینی" حضور دانشجویان در کانون های فرهنگی را به عنوان سرمایه های فرهنگی، اجتماعی و تربیت مدیران آینده این کشور را مهم دانست و گفت: همگام با رشد فعالیت های آموزشی و ارتقاء سطح آموزش دانشگاه ها جهت ایجاد پویایی و نشاط و داشتن ذهن خلاق؛ وجود فعالیت های فرهنگی و اثر گذاری آن،  مورد نیاز دانشگاهیان بوده و موجب رشد امید وخلاقیت می شود. در این میان کانون ‌های فرهنگی، هنری و مذهبی مجموعه پرشمار دانشجویانی هستند که در آن سلایق، نظارت های فرهنگی و اجتماعی متعددی وجود دارد و در جذب دانشجویان فعال به عنوان سرمایه های فرهنگی و اجتماعی و تربیت مدیران آینده این کشور نقش پر رنگی ایفا می کنند.

مدیر فرهنگی دانشگاه با اشاره به انتخاب رابطین کانون های فرهنگی ادامه داد: با توجه به  شیوع بیماری ویروسی کرونا و عدم حضور فیزیکی دانشجویان در مجموعه دانشگاه ها انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی به صورت مجازی ادامه یافته است؛ با توجه به فارغ التحصیل شدن تعدادی از دانشجویان فعال و عدم برگزاری انتخابات دبیران کانون های فرهنگی به دنبال آن هستیم رابطینی را تعیین نماییم تا از سویی هم فرصت ارائه ایده ها، تیم سازی و انتخاب بعنوان دبیر را به رابطین بدهیم و هم فعالیت های کانون ها به گونه ای شایسته ادامه یابد.

او در پایان بیان داشت: از دانشجویانی که مایل به فعالیت در کانون های فرهنگی گام(گردشگری، محیط زیست)، جهادگران سلامت، کاف( کتاب، اندیشه و فرهنگ) و نشریات می باشند دعوت به عمل می آوریم تا اطلاعات خود اعم از نام ونام خانوادگی، شماره دانشجویی و شماره موبایل فعال در فضای مجازی و تماس را  به شناسه تلگرامی کارشناس فرهنگی آقای روح ا... آرشی تا روز سه شنبه هجدهم شهریور ماه ارسال نماید. همچنین اولویت انتخاب رابطین دانشجویان ترم پایین می باشد.