دومین نشست شورای مرکزی مفدا با روابط عمومی ستاد دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ ۱۰:۱۱ | تعداد بازدید: 3

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی، نخستین جلسه اعضای مرکزی مفدا با کارکنان روابط عمومی ستاد دانشگاه با حضور دکتر "محمد قربانی" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، سید حمید حسینی" مدیر فرهنگی پیرو نقش روابط عمومی در یک سازمان و اهمیت آن در سالن جلسات رازی برگزار شد.

ابتدای جلسه "محمدرضا صباغی" مدیر مفدا دانشگاه ضمن تشکر از همکاری همه جانبه  روابط عمومی در حوزه ستادی بیان کرد: تابحال تمام تلاشمان بر این بوده است تا بتوانیم سرعت عمل را با صداقت همراه کنیم اما در این مسیر از دانشجویان خواستاریم ضمن اعتماد همه جانبه به مجموعه روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور خودشان رهبری فعالیت ها را برعهده بگیرند تا  وحدت رسانه ای موجود را بیشتر از گذشته داشته باشیم. 

"غلامرضا میری"، نگاه تک بعدی به حوزه روابط عمومی را از آفت های حال حاضر دانست و افزود: توازن سازمانی از مهم ترین اصول شرح وظایف یک روابط عمومی موفق است و این امر در حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی بیشتر به چشم می خورد و در همین راستا مسئولین این حوزه بایستی هم مطالبه گر و هم پاسخ گو باشند.

در ادامه این جلسه دو ساعته "دکتر محمد قربانی" عنوان داشت روابط عمومی علم چرخه اطلاعات بین یک سازمان و محیط است و ارتقای سطح آن  نیازمند چشمی تیزبین برای نظارت است.

وی ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان در حوزه روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی تاکید کرد: کوچکترین مسئله ای نباید از دید یک دانشجوی رسانه ای فعال پنهان بماند و با افکار سنجی می توان تراز فعالیت ها را به حد مطلوب رساند.

هم چنین در این جلسه هر یک از دانشجویان به بیان دغدغه ها و مشکلات خود در زیر سرویس فعالیت هایشان پرداختند و خواستار راهکار مناسب برای حل آن شدند.

گفتنی است از مصوبات این جلسه، هماهنگی نشست  اعضای مرکزی مفدا با رئیس دانشگاه و  حضور تعدادی از فعالان پایگاه خبری مفدا در دوره آموزش خبر نویسی است که در پایان هفته جاری در ستاد دانشگاه برگزار می شود.