معاون فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت؛

آراستگی به زیور تقوی موجب سربلندی خود و جامعه می شود/ شهیدان رجایی و باهنر تلاش گران خستگی ناپذیر بودند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ ۱۳:۰۹ | تعداد بازدید: 7

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی، دکتر محمد قربانی معاون فرهنگی و دانشجویی با صدور یادداشتی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشت. این یادداشت به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

«تقوا چونان مرکب های فرمانبرداری است که سواران خود را عنان بر دست، وارد بهشت جاویدان می کند. آن چه بر اساس تقوا پایه گذاری شود، نابود نگردد و کشت زاری که با تقوا آبیاری شود، تشنگی ندارد» امام علی (ع)

فرارسیدن هفته دولت یادآور رشادت های شهیدان والامقام «محمدعلی رجایی» و «محمدجواد باهنر» است؛ بزرگ‌مردانی که تلاش گران خستگی ناپذیر بودند و خدمتگزاری بی ادعا و صادقانه سیره و منش و روش آنان بود و با داشتن تقوا خود را از ارتکاب هرگونه نافرمانی، سستی و تنبلی، حیف و میل بیت المال و از بین بردن حق دیگران مصون نگاه داشتند و عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

شایسته است کارکنان نظام اسلامی، به زیور های همچون تقوی، کاردانی، مردم دوستی، فروتنی، نرم خویی، نیک خلقی و غیره آراسته باشند و همواره به این حقیقت آگاه باشند که در برآوردن خواسته های مردم و حل مشکلات آنان، سعی و کوشش کنند.

اینجانب فرارسیدن چهارم شهریورماه و روز کارمند را خدمت کلیه خدمتگزاران به نظام اسلامی بویژه کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) موفق و سربلند باشند.

برچسب های خبر